ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК КОЗИНА 2020» УЖЕ ВДРУГЕ ПРОЙШОВ У СЕЛИЩІ

Протягом двох днів у Козині тривав футбольний турнір «Кубок Козина 2020», у якому взяли участь 16 команд з Київської області. А це близько 300 спортсменів. Тут були представлені команди з Василькова, Бородянки, Обухова, Києва та Козина, 2009 та 2010 р.н.

Читати далі

Футбольний турнір «Christmas Cup»

Футбольний турнір «Christmas Cup» який проводився у Львові в два етапи: перший — з 13 по 17 грудня; другий — з 18 по 22 грудня. Цьогоріч у цьому турнірі взяли участь понад 200 команд, серед яких і футбольна команда з Козина «Дніпро-1». На турнір приїхали гості з Словаччини, команда «Locomotiva Trnava», у віковій категорії 2005 та 2006 років народження. Матчі проходили на критих полях стадіонів «СКА», «Університет», «Динамо», «Південний», «Комерційної Академії».

Читати далі

Нові меблі для спортсменів Козина

За два роки плідної роботи масштабний проект «Реконструкції спортивного залу та спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт.Козин» майже реалізовано. Від знесення старої будівлі спортивного залу та будівництва нової просторої до облаштування футбольного поля з адміністративним корпусом. Останніми, завершальними штрихами цієї картини стало завезення меблів до роздягалень.

Читати далі

Подати заявку