Про клуб

club-logo

Футбольний клуб «Заспа» ЦЕ:

- Краще футбольне покриття поля
- Безкоштовне екіпірування
- Технічне забезпечення
- Італійська методика навчання
- Кваліфікований тренерський склад
- Індивідуально-груповий підхід у процесі тренувань

Наш клуб ЦЕ:

ФК «Заспа» - це можливість для кожної дитини отримати якісну спортивну підготовку. Діяльність клубу спрямована на навчання грі в футбол, розвиток зацікавленості до цієї гри і здорового способу життя. Ми надаємо футболістам якісний рівень тренувань, зберігаємо позитивну атмосферу і прищеплюємо любов до футболу.

Розвиток важливіший за результат! Для креативного розвитку юного футболіста необхідно створити атмосферу, в якій він не боятиметься помилятися і ризикувати. У цьому наша головна відмінність від більшості футбольних шкіл в Україні.

Наші особливості:

Унікальне покриття поля: ми не орендуємо майданчики, у нас є свій зал і 2 поля! Ми вважаємо, що майбутні чемпіони повинні мати власний простір для тренувань та займатися в спокійних і комфортних умовах. Наші діти займаються на одному з найкращих штучних газонів. Поле має покриття нового покоління фірми «Condor Grass» (Нідерланди) від провідного виробника штучних газонів, що є значно якіснішим та довговічнішим. Дане покриття має високі екологічні показники. А також, нове, сучасне покриття футбольного поля є травмобезпечним для спортсменів. Його жорсткість, пружність, показники опору ковзанню високо оцінені на спортивних майданчиках країн Європи. Подібні футбольні поля, розташовані у Німеччині, Люксембурзі, Франції, Швейцарії. А зараз, на такому висококласному футбольному полі тренуються футболісти ФА«Заспа».

Безкоштовна форма: всі гравці академії, отримують безкоштовне екіпірування ТМ JOMA, яка включає в себе зимову куртку, вітровку, тренувальні весняні та літні штани, реглан, форму для гри.

Сучасна технічна база: все тренування проходять на сучасному покритті фірми «Condor Grass» (Нідерланди), футболісти забезпечені всім необхідним інвентарем відомих торгових марок, а також у 2018 році були закуплені нові ворота відомого німецького виробника «Нella sport», що спеціалізується на виготовленні спортивного спорядження та інвентрарю. Їх особливість полягає у тому, що вони виготовлені із якісного алюмінію, сітки кріпляться на пластмасових кріпленнях із висококласної сировини. До того ж, ворота мобільні, на колесах, що дозволяє тренеру і гравцям швидко змінювати ігрову площу, не пошкоджуючи поверхню футбольного поля.

Великий досвід роботи з дітьми: методика навчання, розроблена на основі методик кращих дитячих футбольних шкіл Італії.

Прогресивне навчання: наша тренувальна програма постійно удосконалюється, а тренери проходять навчання, відвідують передові семінари та конференції як в Україні, так і в Європі.

ІСТОРІЯ КЛУБУ

Турбота і піклування про підростаюче покоління стала однією з основних традицій здорового спортивного товариства. Щоб удосконалювати роботу з дітьми, надати їй чіткі організаційні форми. У вересні 2015 року на базі смт Козин громадою селища був створений дитячий футбольний клуб «Заспа», який зосередив увагу на роботі з дітьми віком від 6 до 14 років, з якими займаються кваліфіковані тренери згідно навчально-тренувальної програми за італійською методикою.

Протягом 3,5 років за активної участі громади і Козинського селищного голови Валерія Володимировича Гартіка, побудовано сучасний спортивний комплекс, який включає в себе: спортивну залу, тренажерний майданчик, стадіон та футбольне поле. Уся ця технічна база стала гарним підґрунтям для створення та розвитку ФК «ЗАСПА».

ФК «ЗАСПА» включає у себе юнацькі футбольні клуби «ЗАСПА-Козин», «ЗАСПА-Українка» та «ЗАСПА-Обухів» та «ЗАСПА КИДС».

Чому саме футбол?

«Ніколи не думай, що ти кращий за всіх. Як тільки так подумаєш, ти перестанеш бути кращим» - Пеле.

Розвиток важливіший за результат! Для креативного розвитку юного футболіста необхідно створити атмосферу, в якій він не боятиметься помилятися і ризикувати. У цьому наша головна відмінність від більшості футбольних шкіл в Україні.

Футбол: користь для здоров'я !!!
⚽- Футбол підвищує аеробну витривалість і зміцнює серцево-судинну систему
⚽- знижує жирові відкладення і покращує м'язовий тонус
⚽- підвищує міцність суглобів, сприяючи при цьому розвитку гнучкості і рухливості
⚽- підсилює м'язову і кісткову міцність
⚽- тренує організм за рахунок постійної зміни темпу бігу.

Інші переваги гри в футбол:
⚽- вчить концентрації
⚽- розвиває здатність до взаємин в колективі
⚽- загартовує характер і тренує самодисципліну
⚽- навчає миттєвої реакції і вмінню швидко думати та приймати рішення
⚽- це відмінний спосіб познайомитися з людьми або провести час з друзями
⚽- підвищує впевненість у собі і самоконтроль
⚽- вимагає мінімум обладнання, таким чином можна грати у дворі або в парку
⚽- є міжнародним видом спорту.