ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «КУБОК КОЗИНА 2020» УЖЕ ВДРУГЕ ПРОЙШОВ У СЕЛИЩІ

Протягом двох днів у Козині тривав футбольний турнір «Кубок Козина 2020», у якому взяли участь 16 команд з Київської області. А це близько 300 спортсменів. Тут були представлені команди з Василькова, Бородянки, Обухова, Києва та Козина, 2009 та 2010 р.н.

Це була цікава і змістовна гра. Сильні команди-суперники склали достойну конкуренцію. Та незважаючи на юний вік футболістів, вони продемонстрували високий рівень гри і чесну боротьбу.

Однією із суддів турніру була арбітр ФІФА Інна Дідич, яка в інтерв’ю зазначила, що була приємно здивована рівнем підготовки юних футболістів: «Я побачила командну гру, взаємодію гравців, уміле використання тактичних прийомів і футбольних комбінацій».

За результатними ігор, переможцями та володарями кубку Козина стала команда «Дніпро-Козин» 2010 р.н.

Почесним гостем на відкритті турніру був легенда київського «Динамо» та олімпійський чемпіон з футболу Олексій Михайличенко, який відмітив якість організації турніру.

Кубок Козина переможцям вручав селищний голова Валерій Гартік, який зазначив: «Радий, що ми обрали правильний напрямок, коли одним із пріоритетних завдань, поставили розвиток саме спортивної інфраструктури селища. Коли відкрили футбольну академію «Дніпро-Козин» для того, щоб навчити дітей професійному футболу, прищепити любов до цього виду спорту. І в наступному році, я сподіваюсь, що у футбольному турнірі «Кубок Козина 2020» братимуть участь ще більше команд, зокрема футболісти із кожної громади, яка ввійде в нашу ОТГ».

Новини

Подати заявку