Стадіон найвищого ґатунку

Майже п’ять місяців пройшло із моменту впровадження проекту «Реконструкції спортивного залу та спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів в смт.Козин». Ряд запланованих робіт уже виконано. На стадіоні облаштоване нове футбольне поле, яке майже готове до експлуатації. Залишилось провести опоряджувальні роботи навколо малого стадіону. Закуплено спеціальну техніку, за допомогою якої буде обслуговуватись дане поле.

Спеціаліст із землеустрою, депутат Козинської селищної ради Віталій Малоокий курирує дане питання із самого початку, він розповів, про особливості нового штучного покриття стадіону. «Оскільки велике футбольне поле було встановлено більше десяти років тому, воно морально та фізично застаріло, тому виникла необхідність побудувати та облаштувати додаткове футбольне поле (60×40 м) зі штучним покриттям, на якому зможуть тренуватися наймолодші футболісти Козина та приймати гостей для офіційних матчів у себе на території. Адже розміри даного поля відповідають усім вимогам Федерації футболу України», — зазначив Віталій Анатолійович.

Милан в нынешней кампании занял шестое место в Серии А, которое дает право на игру в групповом этапе Лиги Европы. Теперь вместо «россо-нери» там сыграет Аталанта, а Фиорентина попробует пробиться в турнир через квалификацию.

Це поле має покриття нового покоління фірми «Condor Grass» (Нідерланди) від провідного виробника штучних газонів, що є значно якіснішим та довговічнішим. Дане покриття має високі екологічні показники: при нагріванні воно не виділяє токсичних речовин, які доводиться вдихати спортсменам у ході тренувань. Ще однією перевагою нового покриття футбольного поля є те, що воно не засипне гумовою крихтою, яка при нагріванні виділяє токсичні речовини. До того ж, таку поверхню легко розчищати від снігу, що дає можливість експлуатувати поле протягом усього року.

Нове, сучасне покриття футбольного поля є травмобезпечним для спортсменів. Його жорсткість, пружність, показники опору ковзанню високо оцінені на спортивних майданчиках країн Європи. Подібні футбольні поля, розташовані у Німеччині, Люксембурзі, Франції, Швейцарії. На полі із покриттям від цього виробника грають футболісти академії Зінедіна Зідана «Zidane Akademie Meaux (Z5)». А відтепер, на такому висококласному футбольному полі зможуть тренуватися козинці. Футбольне поле подібного зразка буде вперше впроваджено в Україні.

Ще однією особливістю нового футбольного поля є те, що дане покриття істотно знижує екстремальні навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби маленьких спортсменів.

Я особисто, вивчав дану тему, переймав європейський досвід та консультувався із фахівцями за кордоном, аби впровадити сучасні технології у будівництво даного об’єкту», — зазначив Віталій Анатолійович.

До нового футбольного поля проведено систему поливу. Здавалося б навіщо поле зі штучним покриттям поливати? За словами Віталія Анатолійовича, це робиться для того, щоб зняти статику, а за спекотної погоди знизити температуру поля, яке виділяє тепло і як результат — створити комфортні умови для гравців.

Нове футбольне поле розмічено жовтими лініями, тож фактично, в результаті розмітки, ми отримаємо три поля: два по 40*20 та 60 *40м.

Уже весною, на території спортивного комплексу, також, встановлять універсальний ігровий майданчик для волейболу та баскетболу, майданчики з тренажерами, фізкультурними та біговими доріжками зі штучним гумовим покриттям італійської фірми «Mondo». Аби козинці мали усі комфортні, якісні умови для занять спортом та розвитку фізкультури у селищі.

Новини

Подати заявку