Вітаємо з перемогою юних футболістів

Вітаємо з перемогою юних футболістів !!!
Нещодавно футбольна команда «Дніпро» (Козин) (U-2006-2007) на чолі з тренером Миколою Володимировичем Мельником стала переможцем чемпіонату який проводила Київська обласна федерація футболу.

Наші футболісти обіграли суперників із ДЮСШ «Володарка», «Бровари», «Пісківка», «Згурівка», КОДЮСШ «Омега» (Тарасівка) та СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка). А вчора на стадіоні СК «Козин» відбулося урочисте нагородження переможців. Із цією знаковою перемогою наших юних футболістів прийшли привітати поважні гості:

Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік та депутат Козинської селищної ради Віталій Анатолійович Малоокий. Гості принесли спортсменам гарну звістку: на останній сесії депутатів Козинської селищної ради вирішено робити нове, сучасне покриття великого футбольного поля, адже старе покриття відслужило вже понад десять років.

Нагадаємо, що Козинська селищна рада робить дуже багато для розвитку спорту у селищі: це і новий спортивний комплекс з усім необхідним інвентарем, і стадіон з сучасним покриттям, адміністративним корпусом, і тренажерні майданчики, і багато багато іншого.

В знак подяки за турботу і піклування, спортсмени подарували Валерію Володимировичу кубок переможця, який займатиме чільне місце у кабінеті селищного голови Козина.

Новини

Подати заявку