Навіщо полю паспорт?

Нещодавно до Козина з перевіркою завітали представники комітету спортивної Федерації футболу міста Києва. Об’єктами перевірки стали футбольні поля СК «Козин».

Голова комітету спортивної федерації м.Київ Шармич Олександр відзначив високу якість футбольного поля. За словами Олександра Миколайовича, поле подібного ґатунку, він бачить вперше. Це останнє покоління ігрових майданчиків для футболу( мова йде про мале поле). Його унікальність полягає в особливій технології настилу покриття без застосування гумової крихти. Таке футбольне поле не потребує додаткового обслуговування: розчісування, розпушування та підсипки гумової крихти.

Дане покриття має високі екологічні показники: при нагріванні воно не виділяє токсичних речовин, які доводиться вдихати спортсменам у ході тренувань. Ще однією особливістю нового поля є те, що дане покриття істотно знижує екстремальні навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби маленьких спортсменів. А його жорсткість, пружність, показники опору ковзанню відповідають найвищим вимогам.

Після перевірки, було озвучено два незначних зауваження, які незабаром будуть усунено. По закінченню цього, футбольні поля Козина отримають відповідні документи – паспорти. Це дозволить проводити запропоновані федерацією футболу матчі у Козині. Що популяризуватиме і без того улюблений спорт серед юних козинців та гостей. А гра на свіжому повітрі – стане чудово альтернативою проведенню дозвілля за комп’ютером та іншими гаджетами.

Новини

Подати заявку